TL4050C25IDBZR
Prehľad produktov
Číslo dielu: TL4050C25IDBZR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie TL4050C25IDBZR
Číslo dielu TL4050C25IDBZR Výrobca N/A
popis IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 117675 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.5V Napätie - vstup -
tolerancia ±0.5% Teplotný koeficient 50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-3 séria -
Typ referencie Shunt obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Typ výstupu Fixed
Ostatné mená 296-22815-2
TL4050C25IDBZRG4
TL4050C25IDBZRG4-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Hluk - 10 Hz až 10 kHz 41µVrms Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz -
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA SOT-23-3 Prúd - dodávka -
Prúd - výstup 15mA Prúd - katóda 65µA