TL4050B50QDCKT
Prehľad produktov
Číslo dielu: TL4050B50QDCKT
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC VREF SHUNT 5V SC70
listoch:
  • správa
Špecifikácie TL4050B50QDCKT
Číslo dielu TL4050B50QDCKT Výrobca N/A
popis IC VREF SHUNT 5V SC70 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5605 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 5V Napätie - vstup -
tolerancia ±0.2% Teplotný koeficient 50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení SC-70-5 séria -
Typ referencie Shunt obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Typ výstupu Fixed
Ostatné mená TL4050B50QDCKTG4
TL4050B50QDCKTG4-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TA)
Hluk - 10 Hz až 10 kHz 93µVrms Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz -
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Shunt Voltage Reference IC ±0.2% 15mA SC-70-5
Prúd - dodávka - Prúd - výstup 15mA