TL4050B10QDBZR
Prehľad produktov
Číslo dielu: TL4050B10QDBZR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC VREF SHUNT 10V SOT23-3
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie TL4050B10QDBZR
Číslo dielu TL4050B10QDBZR Výrobca N/A
popis IC VREF SHUNT 10V SOT23-3 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 100349 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 10V Napätie - vstup -
tolerancia ±0.2% Teplotný koeficient 50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-3 séria -
Typ referencie Shunt obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Typ výstupu Fixed
Ostatné mená 296-22797-2
TL4050B10QDBZRG4
TL4050B10QDBZRG4-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TA)
Hluk - 10 Hz až 10 kHz 150µVrms Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz -
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Shunt Voltage Reference IC ±0.2% 15mA SOT-23-3 Prúd - dodávka -
Prúd - výstup 15mA Prúd - katóda 110µA