TL4050A10IDCKT
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TL4050A10IDCKT
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC VREF SHUNT 10V SC70
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie TL4050A10IDCKT
Číslo dielu TL4050A10IDCKT Výrobca N/A
popis IC VREF SHUNT 10V SC70 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 59314 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 10V Napätie - vstup -
tolerancia ±0.1% Teplotný koeficient 50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení SC-70-5 séria -
Typ referencie Shunt obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Typ výstupu Fixed
Ostatné mená TL4050A10IDCKTG4
TL4050A10IDCKTG4-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Hluk - 10 Hz až 10 kHz 150µVrms Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz -
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Shunt Voltage Reference IC ±0.1% 15mA SC-70-5 Prúd - dodávka -
Prúd - výstup 15mA Prúd - katóda 103µA