TL2575-15IKV
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TL2575-15IKV
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 15V 1A TO220-5
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie TL2575-15IKV
Číslo dielu TL2575-15IKV Výrobca N/A
popis IC REG BUCK 15V 1A TO220-5 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 75315 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 15V Napätie - výstup (Max) -
Napätie - vstup (min) 4.75V Napätie - vstup (Max) 40V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač No
Balík dodávateľov zariadení TO-220-5 séria -
obal Tube Balík / puzdro TO-220-5 Formed Leads
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 296-21498-5 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant funkcie Step-Down
Frekvencia - prepínanie 52kHz Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 15V 1 Output 1A TO-220-5 Formed Leads
Prúd - výstup 1A Číslo základnej časti TL2575-15