TL1963A-33DCYR
Prehľad produktov
Číslo dielu: TL1963A-33DCYR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 1.5A SOT223-4
  • správa
Špecifikácie TL1963A-33DCYR
Číslo dielu TL1963A-33DCYR Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 3.3V 1.5A SOT223-4 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 75636 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.55V @ 1.5A Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 20V
Balík dodávateľov zariadení SOT-223-4 séria -
Ochranné funkcie Over Temperature, Reverse Polarity obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-261-4, TO-261AA PSRR 63dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 296-24897-2
TL1963A33DCYR
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.5A SOT-223-4
Prúd - Napájanie (Max) 80mA Aktuálny - pokojný (Iq) 1mA
Prúd - výstup 1.5A Ovládacie funkcie Enable