TL1963A-15EVM
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TL1963A-15EVM
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu EVALUATION MODULE FOR TL1963A-15
listoch:
Stav RoHs Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie TL1963A-15EVM
Číslo dielu TL1963A-15EVM Výrobca N/A
popis EVALUATION MODULE FOR TL1963A-15 Stav voľného vodiča / RoHS Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Dostupné množstvo 3966 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 1.5V Napätie - vstup 2.5 V ~ 20 V
Použitá IC / Časť TL1963A Dodaný obsah Board(s)
séria - Typ regulátora Positive Fixed
Ostatné mená 296-49947
TL1963A-15EVM-ND
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 42 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Not applicable / Not applicable
Detailný popis TL1963A 1 - Single Channels per IC Positive Fixed Linear Voltage Regulator Evaluation Board Prúd - výstup 1.5A