THS4150IDGNR
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: THS4150IDGNR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC OPAMP DIFF 340MHZ 8MSOP
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie THS4150IDGNR
Číslo dielu THS4150IDGNR Výrobca N/A
popis IC OPAMP DIFF 340MHZ 8MSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 12461 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie, jednoduché / dvojité (±) 4 V ~ 33 V, ±2 V ~ 16.5 V Napätie - vstupný posun 1.1mV
Balík dodávateľov zariadení 8-MSOP-PowerPad Rýchlosť prebehu 650 V/µs
séria - obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad Typ výstupu Differential
Ostatné mená 296-13344-1 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet obvodov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Získajte produkt šírky pásma 340MHz
Detailný popis Differential Amplifier 1 Circuit Differential 8-MSOP-PowerPad Prúd - dodávka 17.5mA
Prúd - výstup / kanál 85mA Prúd - vstupná predpoveď 4.3µA
Číslo základnej časti THS4150 Typ zosilňovača Differential
-3db šírka pásma 150MHz