THS3001IDGNG4
Prehľad produktov
Číslo dielu: THS3001IDGNG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC OPAMP CFA 1.75GHZ 8MSOP
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
80 pcs
  • správa
Špecifikácie THS3001IDGNG4
Číslo dielu THS3001IDGNG4 Výrobca N/A
popis IC OPAMP CFA 1.75GHZ 8MSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 10154 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie, jednoduché / dvojité (±) 9 V ~ 33 V, ±4.5 V ~ 16.5 V Napätie - vstupný posun 1mV
Balík dodávateľov zariadení 8-MSOP-PowerPad Rýchlosť prebehu 6500 V/µs
séria - obal Tube
Balík / puzdro 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad Typ výstupu -
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet obvodov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Získajte produkt šírky pásma 1.75GHz Detailný popis Current Feedback Amplifier 1 Circuit 8-MSOP-PowerPad
Prúd - dodávka 6.6mA Prúd - výstup / kanál 120mA
Prúd - vstupná predpoveď 2µA Číslo základnej časti THS3001
Typ zosilňovača Current Feedback -3db šírka pásma 420MHz
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
THS3061DG4
THS3061DG4
výrobcovia: N/A
popis: IC OPAMP CFA 2.2GHZ 8SOIC
Skladom: 9536 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
THS3001ID
THS3001ID
výrobcovia: N/A
popis: IC OPAMP CFA 1.75GHZ 8SOIC