THS3001CDGNR
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: THS3001CDGNR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC OPAMP CFA 1.75GHZ 8MSOP
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie THS3001CDGNR
Číslo dielu THS3001CDGNR Výrobca N/A
popis IC OPAMP CFA 1.75GHZ 8MSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 14609 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie, jednoduché / dvojité (±) 9 V ~ 33 V, ±4.5 V ~ 16.5 V Napätie - vstupný posun 1mV
Balík dodávateľov zariadení 8-MSOP-PowerPad Rýchlosť prebehu 6500 V/µs
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad Typ výstupu -
Ostatné mená THS3001CDGNRG4
THS3001CDGNRG4-ND
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C
Počet obvodov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Získajte produkt šírky pásma 1.75GHz
Detailný popis Current Feedback Amplifier 1 Circuit 8-MSOP-PowerPad Prúd - dodávka 6.6mA
Prúd - výstup / kanál 120mA Prúd - vstupná predpoveď 2µA
Číslo základnej časti THS3001 Typ zosilňovača Current Feedback
-3db šírka pásma 420MHz