TAS5132DDVR
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TAS5132DDVR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC AMP AUDIO PWR 26W D 44TSSOP
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie TAS5132DDVR
Číslo dielu TAS5132DDVR Výrobca N/A
popis IC AMP AUDIO PWR 26W D 44TSSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 30075 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 10.8 V ~ 13.2 V typ Class D
Balík dodávateľov zariadení 44-HTSSOP séria PurePath Digital™
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 44-TSSOP (0.244", 6.20mm Width) Exposed Pad
Typ výstupu 2-Channel (Stereo) Ostatné mená TAS5132DDVRG4
TAS5132DDVRG4-ND
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C (TA) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours) Maximálny výstupný výkon x Kanály @ Načítať 26W x 2 @ 6 Ohm