SN75LVDT390DR
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN75LVDT390DR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC DIFF RCVR DUAL HS 16-SOIC
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie SN75LVDT390DR
Číslo dielu SN75LVDT390DR Výrobca N/A
popis IC DIFF RCVR DUAL HS 16-SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 53404 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 3 V ~ 3.6 V typ Receiver
Balík dodávateľov zariadení 16-SOIC séria -
Protokol LVDS obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ostatné mená SN75LVDT390DRG4
SN75LVDT390DRG4-ND
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C Počet ovládačov / prijímačov 0/4