SN75LVDM976DLRG4
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN75LVDM976DLRG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC TXRX 9/9 HALF 56SSOP
listoch:
  • správa
Špecifikácie SN75LVDM976DLRG4
Číslo dielu SN75LVDM976DLRG4 Výrobca N/A
popis IC TXRX 9/9 HALF 56SSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4127 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 4.75 V ~ 5.25 V typ Transceiver
Balík dodávateľov zariadení 56-SSOP séria -
Protokol - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C