SN75LBC784DWRG4
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN75LBC784DWRG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC QUAD RS-423-B DRIV/REC 28SOIC
listoch:
  • správa
Špecifikácie SN75LBC784DWRG4
Číslo dielu SN75LBC784DWRG4 Výrobca N/A
popis IC QUAD RS-423-B DRIV/REC 28SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4938 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 10.8 V ~ 13.2 V typ Transceiver
Balík dodávateľov zariadení 28-SOIC séria -
Hysterézia prijímača 40mV Protokol RS423
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C Počet ovládačov / prijímačov 4/4