SN75LBC172DWG4
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN75LBC172DWG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC DIFF LINE DRVR QUAD LP 20SOIC
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
150 pcs
  • správa
Špecifikácie SN75LBC172DWG4
Číslo dielu SN75LBC172DWG4 Výrobca N/A
popis IC DIFF LINE DRVR QUAD LP 20SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 23670 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 4.75 V ~ 5.25 V typ Driver
Balík dodávateľov zariadení 20-SOIC séria -
Protokol RS422, RS485 obal Tube
Balík / puzdro 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C