SN75LBC170DWG4
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN75LBC170DWG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC TRPL DIFF TXRX 20-SOIC
listoch:
  • správa
Špecifikácie SN75LBC170DWG4
Číslo dielu SN75LBC170DWG4 Výrobca N/A
popis IC TRPL DIFF TXRX 20-SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4354 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 4.75 V ~ 5.25 V typ Transceiver
Balík dodávateľov zariadení 20-SOIC séria -
Hysterézia prijímača 40mV Protokol RS422, RS485
obal Tube Balík / puzdro 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C Počet ovládačov / prijímačov 3/3