SN75C3222DWR
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN75C3222DWR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC LINE DRVR/RCVR RS-232 20-SOIC
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie SN75C3222DWR
Číslo dielu SN75C3222DWR Výrobca N/A
popis IC LINE DRVR/RCVR RS-232 20-SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 69322 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 3 V ~ 5.5 V typ Transceiver
Balík dodávateľov zariadení 20-SOIC séria -
Hysterézia prijímača 300mV Protokol RS232
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Ostatné mená 296-13040-2
SN75C3222DWRE4
SN75C3222DWRE4-ND
SN75C3222DWRG4
SN75C3222DWRG4-ND
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C