SN75C23243DLG4
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN75C23243DLG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC DUAL RS-232 PORT 48-SSOP
listoch:
  • správa
Špecifikácie SN75C23243DLG4
Číslo dielu SN75C23243DLG4 Výrobca N/A
popis IC DUAL RS-232 PORT 48-SSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5971 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 3 V ~ 5.5 V typ Transceiver
Balík dodávateľov zariadení 48-SSOP séria -
Hysterézia prijímača 500mV Protokol RS232
obal Tube Balík / puzdro 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width)
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C Počet ovládačov / prijímačov 6/10