SN75ALS163DWR
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN75ALS163DWR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC BUS TXRX OCTAL 20-SOIC
listoch:
  • správa
Špecifikácie SN75ALS163DWR
Číslo dielu SN75ALS163DWR Výrobca N/A
popis IC BUS TXRX OCTAL 20-SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5140 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 4.75 V ~ 5.25 V typ Transceiver
Balík dodávateľov zariadení 20-SOIC séria -
Hysterézia prijímača 650mV Protokol IEEE 488
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Ostatné mená 296-9935-1 Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C