SN74V293-7GGM
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN74V293-7GGM
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC SYNC FIFO MEM 65536X18 100BGA
listoch:
  • správa
Špecifikácie SN74V293-7GGM
Číslo dielu SN74V293-7GGM Výrobca N/A
popis IC SYNC FIFO MEM 65536X18 100BGA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4996 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 3.15V ~ 3.45V Balík dodávateľov zariadení 100-BGA MICROSTAR (10.1x10.1)
séria 74V Funkcia retransmisie Yes
Podpora programovateľných vlajok Yes obal Tray
Balík / puzdro 100-LFBGA Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Veľkosť pamäte 1.125M (64K x 18)(128K x 9) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
funkcie Synchronous Podpora FWFT Yes
Typ rozšírenia Depth, Width Rýchlosť prenosu dát 133MHz
Prúd - Napájanie (Max) 35mA Bus Directional Uni-Directional