SN74V283PZAEP
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN74V283PZAEP
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC FIFO SYNC 32768X18 80QFP
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
90 pcs
180 pcs
270 pcs
  • správa
Špecifikácie SN74V283PZAEP
Číslo dielu SN74V283PZAEP Výrobca N/A
popis IC FIFO SYNC 32768X18 80QFP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2514 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 3.15V ~ 3.45V Balík dodávateľov zariadení 80-LQFP (14x14)
séria 74V Funkcia retransmisie Yes
Podpora programovateľných vlajok Yes obal Tray
Balík / puzdro 80-LQFP Ostatné mená 296-22402
V62/03639-03XE
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 4 (72 Hours) Veľkosť pamäte 576K (32K x 18)(64K x 9)
Výrobca štandardná doba výroby 42 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
funkcie Synchronous Podpora FWFT Yes
Typ rozšírenia Depth, Width Rýchlosť prenosu dát 133MHz
Prúd - Napájanie (Max) 35mA Bus Directional Uni-Directional