SN74V263-7GGM
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN74V263-7GGM
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC SYNC FIFO 8KX18 100BGA
listoch:
  • správa
Špecifikácie SN74V263-7GGM
Číslo dielu SN74V263-7GGM Výrobca N/A
popis IC SYNC FIFO 8KX18 100BGA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4586 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 3.15V ~ 3.45V Balík dodávateľov zariadení 100-BGA MICROSTAR (10.1x10.1)
séria 74V Funkcia retransmisie Yes
Podpora programovateľných vlajok Yes obal Tube
Balík / puzdro 100-LFBGA Ostatné mená 296-15723-5
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours) Veľkosť pamäte 144K (8K x 18)(16K x 9)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant funkcie Synchronous
Podpora FWFT Yes Typ rozšírenia Depth, Width
Rýchlosť prenosu dát 133MHz Prúd - Napájanie (Max) 35mA