SN74LVC2952ADWRE4
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN74LVC2952ADWRE4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC TXRX NON-INVERT 3.6V 24SOIC
listoch:
  • správa
Špecifikácie SN74LVC2952ADWRE4
Číslo dielu SN74LVC2952ADWRE4 Výrobca N/A
popis IC TXRX NON-INVERT 3.6V 24SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5594 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 1.65 V ~ 3.6 V Balík dodávateľov zariadení 24-SOIC
séria 74LVC obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Typ výstupu 3-State
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet prvkov 1
Počet bitov na prvok 8 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Typ logiky Transceiver, Non-Inverting
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu -
Detailný popis Transceiver, Non-Inverting 1 Element 8 Bit per Element 3-State Output 24-SOIC Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 24mA, 24mA