SN74LVC240ADBR
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN74LVC240ADBR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC BUFFER INVERT 3.6V 20SSOP
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie SN74LVC240ADBR
Číslo dielu SN74LVC240ADBR Výrobca N/A
popis IC BUFFER INVERT 3.6V 20SSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 408236 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 1.65 V ~ 3.6 V Balík dodávateľov zariadení 20-SSOP
séria 74LVC obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Typ výstupu 3-State
Ostatné mená 296-8494-2
SN74LVC240ADBRE4
SN74LVC240ADBRE4-ND
SN74LVC240ADBRG4
SN74LVC240ADBRG4-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TA)
Počet prvkov 2 Počet bitov na prvok 4
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks Typ logiky Buffer, Inverting
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu -
Detailný popis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SSOP Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 24mA, 24mA