SN74LVC1G3208YEPR
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN74LVC1G3208YEPR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC SGL 3IN OR/AND GATE 6DSBGA
listoch:
  • správa
Špecifikácie SN74LVC1G3208YEPR
Číslo dielu SN74LVC1G3208YEPR Výrobca N/A
popis IC SGL 3IN OR/AND GATE 6DSBGA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4138 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 1.65 V ~ 5.5 V Balík dodávateľov zariadení 6-DSBGA, 6-WCSP (1.4x0.9)
séria 74LVC Vstup Schmitt Trigger No
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 6-XFBGA, DSBGA
Typ výstupu Single-Ended Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet vstupov 3 Input (2, 1) Počet obvodov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Typ logiky AND/OR Gate Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis AND/OR Gate Configurable 1 Circuit 3 Input (2, 1) Input 6-DSBGA, 6-WCSP (1.4x0.9) Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 32mA, 32mA