SN74LVC1G175YEPR
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN74LVC1G175YEPR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC FF D-TYPE SNGL 1BIT 6DSBGA
listoch:
  • správa
Špecifikácie SN74LVC1G175YEPR
Číslo dielu SN74LVC1G175YEPR Výrobca N/A
popis IC FF D-TYPE SNGL 1BIT 6DSBGA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4502 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 1.65 V ~ 5.5 V typ D-Type
Spúšťací typ Positive Edge séria 74LVC
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 6-XFBGA, DSBGA
Typ výstupu Non-Inverted Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet prvkov 1 Počet bitov na prvok 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Max. Oneskorenie propagácie @ V, Max CL 4ns @ 5V, 50pF Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstupná kapacita 3pF funkcie Reset
Aktuálny - pokojný (Iq) 10µA Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 32mA, 32mA
Frekvencia hodín 175MHz Číslo základnej časti 74LVC1G175