SN74F374DWE4
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN74F374DWE4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
850 pcs
  • správa
Špecifikácie SN74F374DWE4
Číslo dielu SN74F374DWE4 Výrobca N/A
popis IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 114212 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 4.5 V ~ 5.5 V typ D-Type
Spúšťací typ Positive Edge séria 74F
obal Tube Balík / puzdro 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Typ výstupu Tri-State, Non-Inverted Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C (TA)
Počet prvkov 1 Počet bitov na prvok 8
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Max. Oneskorenie propagácie @ V, Max CL 10ns @ 5V, 50pF Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant funkcie Standard
Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 3mA, 24mA Frekvencia hodín 70MHz