SN74F299NSRE4
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN74F299NSRE4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC SHIFT/STORAGE REGISTER 20SO
listoch:
  • správa
Špecifikácie SN74F299NSRE4
Číslo dielu SN74F299NSRE4 Výrobca N/A
popis IC SHIFT/STORAGE REGISTER 20SO Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5885 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 4.5 V ~ 5.5 V Balík dodávateľov zariadení 20-SO
séria 74F obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 20-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Typ výstupu Tri-State
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C Počet prvkov 1