SN74F2373DBRE4
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN74F2373DBRE4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC LATCH OCTAL TRANSP D 20-SSOP
listoch:
  • správa
Špecifikácie SN74F2373DBRE4
Číslo dielu SN74F2373DBRE4 Výrobca N/A
popis IC LATCH OCTAL TRANSP D 20-SSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6021 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 4.5 V ~ 5.5 V Balík dodávateľov zariadení 20-SSOP
séria 74F obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Typ výstupu Tri-State
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Typ logiky D-Type Transparent Latch
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Nezávislé okruhy 1
Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 3mA, 12mA obvod 8:8