SN74F163ANSR
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN74F163ANSR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC COUNTER 4BIT BIN SYNC 16SO
listoch:
  • správa
Špecifikácie SN74F163ANSR
Číslo dielu SN74F163ANSR Výrobca N/A
popis IC COUNTER 4BIT BIN SYNC 16SO Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5892 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 4.5V ~ 5.5V Spúšťací typ Positive Edge
načasovanie Synchronous Balík dodávateľov zariadení 16-SO
séria 74F Reštartovať Synchronous
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Ostatné mená SN74F163ANSRE4
SN74F163ANSRE4-ND
SN74F163ANSRG4
SN74F163ANSRG4-ND
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C
Počet prvkov 1 Počet bitov na prvok 4
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Typ logiky Binary Counter Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
smer Up Detailný popis Counter IC Binary Counter 1 Element 4 Bit Positive Edge 16-SO
Sadzba 100MHz Číslo základnej časti 74F163