SN74F161ADBRG4
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN74F161ADBRG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC COUNTER BINARY 4BIT 16SSOP
listoch:
  • správa
Špecifikácie SN74F161ADBRG4
Číslo dielu SN74F161ADBRG4 Výrobca N/A
popis IC COUNTER BINARY 4BIT 16SSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4388 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 4.5V ~ 5.5V Spúšťací typ Positive Edge
načasovanie Synchronous Balík dodávateľov zariadení 16-SSOP
séria 74F Reštartovať Asynchronous
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 16-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C Počet prvkov 1
Počet bitov na prvok 4 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Typ logiky Binary Counter
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant smer Up
Detailný popis Counter IC Binary Counter 1 Element 4 Bit Positive Edge 16-SSOP Sadzba 100MHz