SN74F126NSRE4
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN74F126NSRE4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 14SOP
listoch:
  • správa
Špecifikácie SN74F126NSRE4
Číslo dielu SN74F126NSRE4 Výrobca N/A
popis IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 14SOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5220 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 4.5 V ~ 5.5 V Balík dodávateľov zariadení 14-SOP
séria 74F obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 14-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Typ výstupu 3-State
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C (TA) Počet prvkov 4
Počet bitov na prvok 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Typ logiky Buffer, Non-Inverting
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu -
Detailný popis Buffer, Non-Inverting 4 Element 1 Bit per Element 3-State Output 14-SOP Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 15mA, 64mA
Číslo základnej časti 74F126
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SN74F138DG4
SN74F138DG4
výrobcovia: N/A
popis: IC DECODER/DEMUX 3-8LINE 16-SOIC
Skladom: 214415 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
SN74F126DG4
SN74F126DG4
výrobcovia: N/A
popis: IC BUF NON-INVERT 5.5V 14SOIC
Skladom: 226658 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
SN74F126N
SN74F126N
popis: IC BUF NON-INVERT 5.5V 14DIP