SN74ALVCH16501DL
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN74ALVCH16501DL
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC UNIV BUS TXRX 18BIT 56SSOP
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
20 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie SN74ALVCH16501DL
Číslo dielu SN74ALVCH16501DL Výrobca N/A
popis IC UNIV BUS TXRX 18BIT 56SSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 84036 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 1.65 V ~ 3.6 V Balík dodávateľov zariadení 56-SSOP
séria 74ALVCH obal Tube
Balík / puzdro 56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) Ostatné mená 296-5231-5
74ALVCH16501DLG4
74ALVCH16501DLG4-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet obvodov 18-Bit
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks Typ logiky Universal Bus Transceiver
Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 24mA, 24mA Číslo základnej časti 74ALVCH16501