SN74AC240PWRG4
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN74AC240PWRG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC BUFFER INVERT 6V 20TSSOP
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie SN74AC240PWRG4
Číslo dielu SN74AC240PWRG4 Výrobca N/A
popis IC BUFFER INVERT 6V 20TSSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 216446 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 2 V ~ 6 V Balík dodávateľov zariadení 20-TSSOP
séria 74AC obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Typ výstupu 3-State
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet prvkov 2
Počet bitov na prvok 4 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Typ logiky Buffer, Inverting Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ vstupu - Detailný popis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-TSSOP
Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 24mA, 24mA Číslo základnej časti 74AC240