SN65LVDT390DG4
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN65LVDT390DG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC DIFF LINE RECEIVER HS 16-SOIC
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie SN65LVDT390DG4
Číslo dielu SN65LVDT390DG4 Výrobca N/A
popis IC DIFF LINE RECEIVER HS 16-SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 36811 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 3 V ~ 3.6 V typ Receiver
Balík dodávateľov zariadení 16-SOIC séria 65LVDT
Protokol LVDS obal Tube
Balík / puzdro 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C