SN65HVD55DG4
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN65HVD55DG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC RS485 DVR/RCVR FUL-DUP 14SOIC
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie SN65HVD55DG4
Číslo dielu SN65HVD55DG4 Výrobca N/A
popis IC RS485 DVR/RCVR FUL-DUP 14SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 34456 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 4.5 V ~ 5.5 V typ Transceiver
Balík dodávateľov zariadení 14-SOIC séria -
Hysterézia prijímača 50mV Protokol RS422, RS485
obal Tube Balík / puzdro 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet ovládačov / prijímačov 1/1