SN65HVD50DR
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN65HVD50DR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC DVR/RCVR RS-485 5V 8-SOIC
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie SN65HVD50DR
Číslo dielu SN65HVD50DR Výrobca N/A
popis IC DVR/RCVR RS-485 5V 8-SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 58518 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 4.5 V ~ 5.5 V typ Transceiver
Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC séria -
Hysterézia prijímača 50mV Protokol RS422, RS485
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ostatné mená 296-19629-1 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C