SN65HVD33DRG4
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN65HVD33DRG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC RS485 DVR/RCVR 3.3V 14-SOIC
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie SN65HVD33DRG4
Číslo dielu SN65HVD33DRG4 Výrobca N/A
popis IC RS485 DVR/RCVR 3.3V 14-SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 60373 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 3 V ~ 3.6 V typ Transceiver
Balík dodávateľov zariadení 14-SOIC séria -
Hysterézia prijímača 50mV Protokol RS422, RS485
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet ovládačov / prijímačov 1/1