REG102GA-3.3G4
Prehľad produktov
Číslo dielu: REG102GA-3.3G4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 3.3V 250MA SOT223-6
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
234 pcs
  • správa
Špecifikácie REG102GA-3.3G4
Číslo dielu REG102GA-3.3G4 Výrobca N/A
popis IC REG LIN 3.3V 250MA SOT223-6 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 42762 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.27V @ 250mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 10V
Balík dodávateľov zariadení SOT-223-6 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature obal Tube
Balík / puzdro SOT-223-6 PSRR 65dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA SOT-223-6 Prúd - Napájanie (Max) 800µA
Aktuálny - pokojný (Iq) 500µA Prúd - výstup 250mA