REG102GA-2.5G4
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: REG102GA-2.5G4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 2.5V 250MA SOT223-6
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
234 pcs
  • správa
Špecifikácie REG102GA-2.5G4
Číslo dielu REG102GA-2.5G4 Výrobca N/A
popis IC REG LIN 2.5V 250MA SOT223-6 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 36709 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.27V @ 250mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.5V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 10V
Balík dodávateľov zariadení SOT-223-6 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature obal Tube
Balík / puzdro SOT-223-6 PSRR 65dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year)
Výrobca štandardná doba výroby 28 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 250mA SOT-223-6 Prúd - Napájanie (Max) 800µA
Aktuálny - pokojný (Iq) 500µA Prúd - výstup 250mA
Ovládacie funkcie Enable Číslo základnej časti REG102-25
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
REG102GA-2.8/2K5G4
REG102GA-2.8/2K5G4
výrobcovia: N/A
popis: IC REG LIN 2.8V 250MA SOT223-6
Skladom: 4762 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
REG102GA-2.85
REG102GA-2.85
výrobcovia: N/A
popis: IC REG LIN 2.85V 250MA SOT223-6
Skladom: 56486 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
REG102GA-2.5
REG102GA-2.5
popis: IC REG LIN 2.5V 250MA SOT223-6