REF1004I-2.5/2K5
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: REF1004I-2.5/2K5
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie REF1004I-2.5/2K5
Číslo dielu REF1004I-2.5/2K5 Výrobca N/A
popis IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 30121 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.5V Napätie - vstup -
tolerancia ±0.4% Teplotný koeficient 20ppm/°C Typical
Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC séria -
Typ referencie Shunt obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Typ výstupu Fixed
Ostatné mená REF1004I-2.5/2K5E4
REF1004I-2.5/2K5E4-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Hluk - 10 Hz až 10 kHz 120µVrms Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz -
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Shunt Voltage Reference IC ±0.4% 20mA 8-SOIC Prúd - dodávka -
Prúd - výstup 20mA Prúd - katóda 20µA
Číslo základnej časti REF1004-2.5
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
REF102AU
REF102AU
výrobcovia: N/A
popis: IC VREF SERIES 10V 8SOIC
Skladom: 29828 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
REF102AUG4
REF102AUG4
výrobcovia: N/A
Skladom: 23703 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
REF1004I-2.5
REF1004I-2.5
popis: IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC