PTMA401120P1AD
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTMA401120P1AD
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu DC DC CONVERTER 12V 10W
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
30 pcs
60 pcs
120 pcs
270 pcs
  • správa
Špecifikácie PTMA401120P1AD
Číslo dielu PTMA401120P1AD Výrobca N/A
popis DC DC CONVERTER 12V 10W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4337 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 12V Napätie - Izolácia 1.5kV
Napätie - vstup (min) 36V Napätie - vstup (Max) 75V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 1.10" L x 0.96" W x 0.34" H (27.9mm x 24.4mm x 8.6mm)
séria PTMA40xx Výkon (watty) 10W
obal Tray Balík / puzdro 5-DIP Module
Ostatné mená 296-21471 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Vlastnosti UVLO efektívnosť 82%
Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1A 36V - 75V Input Prúd - výstup (Max) 1A