PTMA401120A3AS
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTMA401120A3AS
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu DC DC CONVERTER 12V 10W
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie PTMA401120A3AS
Číslo dielu PTMA401120A3AS Výrobca N/A
popis DC DC CONVERTER 12V 10W Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4598 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 12V Napätie - Izolácia 1.5kV
Napätie - vstup (min) 36V Napätie - vstup (Max) 75V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 1.10" L x 0.96" W x 0.36" H (27.9mm x 24.4mm x 9.1mm)
séria PTMA40xx Výkon (watty) 10W
obal Tray Balík / puzdro 6-SMD Module
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet výstupov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vlastnosti OCP, OVP, UVLO
efektívnosť 87% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1A 36V - 75V Input
Prúd - výstup (Max) 1A Číslo základnej časti PTMA401120