PCM1750U/1K
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PCM1750U/1K
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC ADC AUDIO 18BIT DUAL 28-SOIC
listoch:
  • správa
Špecifikácie PCM1750U/1K
Číslo dielu PCM1750U/1K Výrobca N/A
popis IC ADC AUDIO 18BIT DUAL 28-SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5647 pcs Dátový hárok
Napájací zdroj Analog and Digital, Dual ± Napätie - Napájanie 4.75 V ~ 5.25 V
typ ADC, Audio Balík dodávateľov zariadení 28-SOIC
séria - Vzorkovacia frekvencia (za sekundu) -
Rozlíšenie (bity) 18 b obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C