OPT8241NBNL
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: OPT8241NBNL
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu OPT8241NBNL
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2400 pcs
  • správa
Špecifikácie OPT8241NBNL
Číslo dielu OPT8241NBNL Výrobca N/A
popis OPT8241NBNL Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 2724 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 1.5 V ~ 3.3 V typ 3D Time of Flight
Balík dodávateľov zariadení 78-COG (7.86x8.76) séria -
Veľkosť pixelov - Balík / puzdro 78-WFBGA
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C (TA) Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Rámy za sekundu 150 Detailný popis 3D Time of Flight Image Sensor 320H x 240V 78-COG (7.86x8.76)
Aktívne pixelové pole 320H x 240V