OPA2300AIDGST
Prehľad produktov
Číslo dielu: OPA2300AIDGST
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC OPAMP VFB 150MHZ 10VSSOP
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie OPA2300AIDGST
Číslo dielu OPA2300AIDGST Výrobca N/A
popis IC OPAMP VFB 150MHZ 10VSSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 49547 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie, jednoduché / dvojité (±) 2.7 V ~ 5.5 V, ±1.35 V ~ 2.75 V Napätie - vstupný posun 1mV
Balík dodávateľov zariadení 10-VSSOP Rýchlosť prebehu 80 V/µs
séria - obal Original-Reel®
Balík / puzdro 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Typ výstupu -
Ostatné mená 296-19736-6 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet obvodov 2 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Získajte produkt šírky pásma 150MHz
Detailný popis Voltage Feedback Amplifier 2 Circuit 10-VSSOP Prúd - dodávka 9.5mA