OPA228U/2K5
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: OPA228U/2K5
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC OPAMP GP 33MHZ 8SOIC
listoch:
  • správa
Špecifikácie OPA228U/2K5
Číslo dielu OPA228U/2K5 Výrobca N/A
popis IC OPAMP GP 33MHZ 8SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4973 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie, jednoduché / dvojité (±) 5 V ~ 36 V, ±2.5 V ~ 18 V Napätie - vstupný posun 5µV
Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC Rýchlosť prebehu 11 V/µs
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Typ výstupu -
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet obvodov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Získajte produkt šírky pásma 33MHz
Detailný popis General Purpose Amplifier 1 Circuit 8-SOIC Prúd - dodávka 3.7mA
Prúd - výstup / kanál 45mA Prúd - vstupná predpoveď 2.5nA