OPA180IDGKR
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: OPA180IDGKR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC OPAMP ZERO-DRIFT 36V 8VSSOP
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie OPA180IDGKR
Číslo dielu OPA180IDGKR Výrobca N/A
popis IC OPAMP ZERO-DRIFT 36V 8VSSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 72010 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie, jednoduché / dvojité (±) 4.5 V ~ 36 V, ±2.25 V ~ 18 V Napätie - vstupný posun 15µV
Balík dodávateľov zariadení 8-VSSOP Rýchlosť prebehu 0.8 V/µs
séria - obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Typ výstupu Rail-to-Rail
Ostatné mená 296-40436-1 Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Počet obvodov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year) Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Získajte produkt šírky pásma 2MHz
Detailný popis Zero-Drift Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-VSSOP Prúd - dodávka 450µA
Prúd - výstup / kanál 18mA Prúd - vstupná predpoveď 250pA
Typ zosilňovača Zero-Drift
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
OPA180ID
OPA180ID
výrobcovia: N/A
popis: IC OPAMP ZERO-DRIFT 2MHZ 8SOIC