OPA170AQDBVRQ1
Prehľad produktov
Číslo dielu: OPA170AQDBVRQ1
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC OP AMP GP RR 1.2MHZ 5-SOT-23
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie OPA170AQDBVRQ1
Číslo dielu OPA170AQDBVRQ1 Výrobca N/A
popis IC OP AMP GP RR 1.2MHZ 5-SOT-23 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 100868 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie, jednoduché / dvojité (±) 2.7 V ~ 36 V, ±1.35 V ~ 18 V Napätie - vstupný posun 250µV
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-5 Rýchlosť prebehu 0.4 V/µs
séria Automotive, AEC-Q100 obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro SC-74A, SOT-753 Typ výstupu Rail-to-Rail
Ostatné mená 296-45316-2
OPA170AQDBVRQ1-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet obvodov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours) Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Získajte produkt šírky pásma 1.2MHz
Detailný popis General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail SOT-23-5 Prúd - dodávka 110µA
Prúd - výstup / kanál 17mA Prúd - vstupná predpoveď 8pA