OPA132U/2K5
Prehľad produktov
Číslo dielu: OPA132U/2K5
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC OPAMP GP 8MHZ 8SOIC
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie OPA132U/2K5
Číslo dielu OPA132U/2K5 Výrobca N/A
popis IC OPAMP GP 8MHZ 8SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 24816 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie, jednoduché / dvojité (±) 5 V ~ 36 V, ±2.5 V ~ 18 V Napätie - vstupný posun 250µV
Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC Rýchlosť prebehu 20 V/µs
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Typ výstupu -
Ostatné mená 296-29275-2
OPA132U/2K5-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet obvodov 1 Typ montáže Surface Mount
Získajte produkt šírky pásma 8MHz Detailný popis General Purpose Amplifier 1 Circuit 8-SOIC
Prúd - dodávka 4mA Prúd - výstup / kanál 40mA